עורך דין גירושין בגבעתיים

מרבית האנשים הנורמטיביים בדרך כלל אינם באים במגע עם עורכי דין ביום יום, שלא לדבר על עורכי דין לענייני משפחה. לכן, כאשר מחליטים להתגרש, אחת השאלות המתאגרות יותר שעולות היא: איך למצוא את עורך הדין המתאים ביותר לליווי ההליך.

כלל האצבע בהקשר לשאלה זו, הוא שתמיד כדאי לכוון לעו"ד מקומי מהאזור שבו אתם מתגוררים, על מנת שיהיה לכם נוח להגיע למשרדו של עורך הדין ולהיפגש עמו וכנ"ל גם מצידו של עורך הדין, שיהיה לו נוח יותר להגיע אליכם במידת הצורך ולהיות זמין עבורכם.

עורך דין מקומי לרוב יכיר היטב גם את ההון האנושי בבתי המשפט האזוריים, את עורכי הדין האחרים העוסקים בתחום ואת הפסיקה הרלוונטית בתביעות גירושין אחרות שהתנהלו בערכאות המקומיות. לכן אם אתם מתגוררים באזור גבעתיים והסביבה ומתכננים להתגרש, פנייה לסיוע משפטי של עורך דין גירושין בגבעתיים תקל עליכם בניהול הליך והפחתת הלוגיסטיקה הכרוכים בגירושין.

על חשיבות ההתאמה בין אזור המגורים לבין עורך הדין בבחירת עו"ד גירושין בגבעתיים והסביבה

כל מי שמתגרש באזור גבעתיים, צריך לבצע התאמה בין עורך הדין לבין האזור. אחוז הצלחה בתביעת גירושין בגבעתיים צריך להיות גבוה, וזה משהו שמראה על יכולות מוכחות באזור השיפוטי שלכם. גבעתיים היא עיר גדולה יחסית, עם לא מעט זוגות מתגרשים, ואחוז הצלחה בבית המשפט הוא משהו שבהחלט יש לשים עליו את הדגש. אין אינדיקציה טובה יותר לעורך דין מאשר ההצלחות שלו בבית המשפט, וגם אם לא מסתדרים איתו בצורה מושלמת מבחינה אישית, ייתכן כי זוהי ריזיקה ששווה מאוד לקחת.

עורך דין גירושין בגבעתיים
עורך דין גירושין בגבעתיים

איך מוצאים עו"ד גירושין טוב בגבעתיים והסביבה?

כדי למצוא עורך דין טוב, צריך לדעת לחפש במקומות הנכונים. בראש ובראשונה אפשר לחפש ברשת האינטרנט ולחפש אחר המלצות של אנשים ברשת. אם אתם מכירים אנשים שהתגרשו באזורכם, תמיד טוב להתייעץ איתם ולשאול על החוויה שלהם בכל הנוגע לכל ההליך.

תמיד חשוב להתמקד בעורך דין שעובד באזור שלכם, כדי שיהיה זמין, שיהיה לכם קל לקבוע איתו פגישה וכאמור, הוא כזה שמכיר את הקולגות שלו, את השופטים ואת הדרך הטובה ביותר להתמודד עם ההליך מולכם. זה חשוב במיוחד בעיר כמו גבעתיים, עם האוכלוסייה המאוד מגוונת וייחודית שלה.

 

מה החשיבות של מציאת עו"ד גירושין מנוסה בגוש דן?

הדרך הטובה ביותר למצוא את עורך הדין הטוב ביותר עבורכם היא להיפגש איתו כמובן, ולא לסיים זאת בשיחה טלפונית. אפשר ללמוד הרבה יותר על אנשים כאשר נפגשים איתם, ולתהליך כזה, שהוא מורכב ומסובך, ובעיקר עם השלכות יוצאות דופן לגבי העתיד שלכם, צריך למצוא אדם שמתחברים אליו ונמצאים איתו באותו ראש.

בכל אופן, פגישת הייעוץ עם עורך הדין היא אינה יקרה מדי, ועולה כמה מאות שקלים, בהתאם לעורך הדין איתו אתם נפגשים. כמובן שעורכי דין איכותיים יותר, עם ניסיון ומוניטין, ידרשו יותר כסף גם עבור פגישה ראשונית. בנוסף, יש גם חשיבות גדולה לנושא המיקום, שכן עורכי דין בגוש דן הם יקרים יותר, ובאים עם רקע עשיר יותר של הצלחות ולימודים.

 

כיצד עורך דין גירושין טוב בגבעתיים יכול לסייע בחלוקת הרכוש בגירושין?

החשש הכלכלי עבור אנשים שמתגרשים הוא כמובן גדול מאוד. אנשים חושבים בעיקר על היום שאחרי הגירושין, לגבי המזונות, גידול הילדים, תחזוקת הנכסים והרכוש ועוד. עם זאת, יש גם את העניין של תשלום לעורך הדין.
גירושין זה עסק יקר, זאת כולם יודעים, וחשוב להבין גם את המספרים מאחורי עבודה עם עורך דין והאם זה שווה את המחיר. תשלום לעורך דין טוב מגבעתיים והסביבה, יכול להגיע גם עד סכומים של 5 ספרות, אך הערך הוא גדול במיוחד, במיוחד כאשר הסיכון הכרוך בגירושין הוא גדול.

 

עד כמה חשוב למצוא עורך דין גירושין מגבעתיים והאזור עבור זוגות מהעיר?

גבעתיים היא עיר שמחברת בין זוגות צעירים שלא רוצים לגור ביוקר המחייה של תל אביב לצד זוגות מבוגרים שנמצאים בגבעתיים כבר כמה עשורים. לרוב, כשמדברים על גירושין בגבעתיים, מדברים יותר על הזוגות הצעירים, כאשר אחוז הגירושין בין הזוגות הצעירים בעיר הוא גבוה יחסית.

מדובר על זוגות צעירים שהם לרוב ללא נכסים, אך בתוך כך, על אנשים שלא מוכנים להתפשר ורוצים לחפש אחר חיים טובים יותר כל הזמן. לכן, כאשר מנסים לבחור עורך דין גירושין בגבעתיים והאזור הוא צריך להכיר את החומר האנושי מקרוב.

 

מהי העלות של עורך דין גירושין בגבעתיים והסביבה?

התשלום לעורך דין גירושין הוא לרוב תשלום גלובלי לכל התהליך שנע בין כ- 30 עד 40 אלף שקלים, ויכול להגיע גם עד 200 אלף שקלים בסיטואציות מסוימות. טווח המחירים הגדול הזה קיים כי המחיר מושפע מאין ספור פרמטרים שונים המתחלפים מזוג מתגרש לזוג מתגרש.

הפרמטרים נוגעים כמובן למצב הכלכלי הקיים של הזוג, לטיב הקשר ביניהם, להימצאות נכסים משמעותיים ורכוש רב, וכמובן, האם יש מעורבים בתמונה. כל אלו מרכיבים תמונה מורכבת מאוד, שצריכה לקבל מענה בהתאם. בנוסף, גם טיב עורך הדין שלכם, המוניטין שלו, והניסיון שלו בתחום, מתמחרים אותו בצורה שונה מעורכי דין אחרים.

 

האם יש עלויות נוספות מלבד שכר טרחת עורך דין גירושין גבעתיים?

בנוסף לשכר הגלובלי ולסכום של הפגישה הראשונות, הלקוח של עורך דין גירושין יצטרך לשלם סכומים נוספים אם וכאשר ההליך יתארך מעבר למצופה. כלומר, יידרשו מספר דיונים בבית המשפט או שיהיו ערעורים של אחד הצדדים על ההסכם הסופי. כל שעת עבודה אותה יצטרך עורך דין לתת היא שעה שהלקוח יצטרך לשלם עליה. מדובר בסכומים גבוהים מאוד, אך עורך הדין משחק תפקיד מרכזי בהורדת מרכיב הלחץ אצל הלקוחות שלו.

 

כיצד מסייע עורך דין גירושין בגבעתיים לזירוז הליך הגירושין?

עורך דין גירושין דואג לכל הנושא הבירוקרטי והגשת הטפסים לבית המשפט ולערכאות המדוברות. הוא דואג ללמוד את התיק, לקיים פגישות, להגיע לבית המשפט מוכן ובזמן וכמובן, להילחם בצורה נכונה למען הלקוחות שלו.
זוגות אשר מצליחים לקיים יחסים תקינים לאחר הפרידה, עשויים להשתמש אף באותו עורך דין שייצג את שניהם, ובכך לחסוך הרבה מאוד כסף. כמובן שכאשר בני הזוג בקשר רע, זה משפיע על ההסכם ועל הסכומים שיצטרכו לשלם לעורכי הדין בהמשך. יש לכל דבר משמעות שהיא גדולה מאוד.

 

מה הערך המוסף שמקבלים כשבוחרים לעבוד עם עורך דין גירושין איכותי במרכז?

התשלום לעורכי הדין הוא כמובן גבוה מאוד, ביחס לכל אחד, אך לא חסרות דוגמאות של אנשים שהעדיפו שלא לקחת עורך דין וסיימו את הנישואים שלהם ללא כל. הרבה אנשים חווים על בשרם נקמנות של בני זוג לשעבר, ולבטח כאשר הם לוקחים עורכי דין ממולחים, שיודעים לנצל חולשות של אנשים מן השורה, שבחרו שלא לקחת עורכי דין וסמכו על בני הזוג שלהם לשעבר. גם אחרי התשלום לעורך הדין, אפשר לראות את הערך העצום שמקבל הלקוח, עם הסכם גירושין שהוא טוב לו גם מבחינה כלכלית, וגם מבחינה מעשית.

 

איך עורך דין גירושין טוב יעזור לכם להשיג את המטרות שלכם בהסכם הגירושין?

לעורך דין טוב יש תפקיד מרכזי בהשגת המטרה עבור הלקוח שלו. סביר להניח שאם תעבדו עם עורך דין איכותי, תצליח לסמן כמה שיותר "וי" בהצלחות שלכם, מאשר אם תעבדו עם עורך דין לא טוב ולא מנוסה.

אפשר לחפש אחר עורכת דין גירושין טובה במרכז ולהגיע לתוצאות פשוט מצוינות, אם היא תגיע עם רקע משפטי עשיר ותצליח להביא את היכולות שלה לידי ביטוי במסגרת הליך הגישור והסכם הגירושין או בתביעת הגירושין המתנהלת בערכאות. חשוב לזכור שגירושין בישראל עוברים ברוב המקרים גם דרך הרבנות, כך שיש פה עוד נדבך אשר יש לשים עליו דגש.

 

חשיבות הפנייה לעורך דין גירושין טוב בגבעתיים לעריכת הסכם גירושין מוצלח

הסכם גירושין טוב הוא הסכם שמאפשר לאנשים לחיות את חייהם כמו שהם רוצים לאחר שהגט הוא רשמי. כלומר, אם אדם רוצה להיות מעורב מאוד בחיים של הילדים שלו, ואף לגדל אותם במשמורת חלקית, עורך הדין שלו צריך להילחם על כך. אם הלקוח רוצה לגור בדירה המשותפת של הזוג, או לחילופין, להתרחק כמה שיותר מהמשפחה שלו, אזי שלעורך הדין, סביר להניח, תהיה עבודה יותר קלה.

חשוב להתחשב גם בנושא המזונות ובמצב הכלכלי הקיים של הלקוח, כדי לאפשר לו להתקיים בכבוד, גם לאחר שהוא מפרק את החבילה. האיכות של עורך הדין היא חשובה, ויש לקחת עורכי דין מומלצים, וכאלו עם קבלות, אשר יעזרו לכם לעבור את התהליך בצורה טובה ולסיים אותו כשידכם על העליונה.

 

לסיכום

עורכת דין הלנה שמחי מסייעת מזה שנים בניהול תיקי גירושין בגבעתיים והסביבה. לעו"ד שמחי הסמכה גם בתור מגשרת, שליוותה כבר זוגות רבים להצלחה בהליכי גישור בגירושין מתחילתם ועד להשגת הסכם גירושין הוגן ומשתלם לשני הצדדים. זקוקים גם אתם לייעוץ משפטי לקראת הגירושין? – פנו למשרדנו לפרטים נוספים!

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?
דילוג לתוכן