עורך דין גירושין בפתח תקווה

הליכי גירושין מטבעם הם תהליך מתמשך וטעון מאוד רגשית. זהו גם תהליך שטומן בחובו השלכות משמעותיות על עתידכם ועתיד ילדיכם. לכן ישנה משמעות רבה לבחירה בעורך הדין הנכון למשימה, שייצג את האינטרסים שלכם נאמנה לאורך כל הדרך.

בהתאם לכך, אם אתם עומדים לפני הליך גירושין וזקוקים לעורך דין גירושין בפתח תקווה והסביבה, מומלץ לברר מראש שעורכי הדין שאת שירותיהם אתם שוקלים לשכור, הם אכן עורכי דין גירושין באזור פתח תקווה שיש להם מומחיות ספציפית בדיני משפחה וליווי של הליכי גירושין בפרט.

עו"ד הלנה שמחי היא עורכת דין גירושין מנוסה, ותיקה ומובילה באזור המרכז, המתמחה בדיני משפחה, עריכת הסכמי גירושין והליכי גישור. עו"ד שמחי מלווה כבר מזה עשורים לקוחות מפתח תקווה וסביבתה להצלחה בתיקי ותביעות גירושין, ובמדריך זה היא סוקרת עבורכם את הנושאים המרכזיים שיש להביא בחשבון כשמחפשים שירותי עו"ד לגירושין בפתח תקווה.

כמה עולה להתגרש באמצעות עו"ד גירושין בפתח תקווה? 

ההחלטה להתגרש היא החלטה כבדת משקל במישור הרגשי, המשפחתי והאישי. כמובן, גם המשקל הכלכלי של הליכי גירושין, נוטה להכביד מאוד על בני הזוג המתגרשים, לאור העלויות הנלוות לניהול ההליך עצמו, כמו גם ההשלכות הכלכליות של הגירושין שמלוות את בני הזוג בעקבות פירוק התא המשפחתי וחלוקת הרכוש המשותף.

לכן, בירור ההוצאות הכרוכות בהליך, לרבות גובה שכר טרחת עו"ד גירושין במרכז, הוא פעולה מתבקשת, חיונית ואף הכרחית לניהול מושכל של הגירושין.

עורך דין גירושין בפתח תקווה
עורך דין גירושין בפתח תקווה

מה נכלל במסגרת סל השירותים הבסיסי של עורך דין גירושין בפתח תקווה?

הצעת המחיר של עורכי דין לגירושין במרכז כוללת בדרך כלל סכום גלובלי שנועד לכסות את הטיפול המשפטי בנושאים העיקריים הנדונים במסגרת תביעות גירושין: חלוקת הרכוש בגירושין, הסכם המשמורת והסדרי הראייה ותשלומי המזונות.

השירותים המשפטיים שעו"ד לגירושין בפתח תקווה מספק למיוצגיו כולל הכנה של התביעות, ניהול התביעות וייצוג של לקוחותיו במספר מוגדר של דיונים בערכאות. נוסף לכך גם הסיוע המשפטי הנוגע לסידור הגט.

 

עלות עוד גירושין בפתח תקווה 

חשוב להבין שההוצאה העיקרית והכבדה יותר במסגרת תיקי גירושין היא שכר טרחת עורך הדין המשולם לעו"ד דיני משפחה שמייצג כל צד בהליכים.

אף שגובה שכר טרחת עו"ד לגירושין הוא נושא דינמי, המשתנה מעורך דין אחד למשנהו, ומושפע בין היתר גם ממיקומו הגיאוגרפי של משרד עורכי הדין, מגודל המשרד וגם מהמוניטין שלו – ישנו טווח מחירים משוער לעו"ד גירושין בפתח תקווה והמרכז. הכרת טווחי המחירים תסייע לכם לאמוד בצורה ברורה יותר את ההוצאות שאתם צפויים להוציא במסגרת הסיוע המשפטי בניהול תיק הגירושין שלכם.

העלות הכוללת של שכר טרחת עו"ד גירושין במרכז, נעה בין 30,000 ש"ח בתוספת מע"מ, ועד ל- 150,000 ש"ח. אמנם ישנה אפשרות לתמחר כל תביעה בתיק הגירושין בנפרד, אולם אם הליך הגירושין שלכם צפוי להתנהל ברובו בערכאות משפטיות, כנראה שתשלום שכר טרחה גלובלי יהיה כלכלי יותר עבורכם.

 

שימו לב: כמות הדיונים בבית המשפט משפיעה על עלות שכר הטרחה של עורך הדין

אחד הדגשים החשובים בהקשר לעלות שכר הטרחה של עו"ד גירושין בגוש דן ובכלל, הוא שבהסכם שכר הטרחה שעליו מחתים עורך הדין את מיוצגיו העתידיים, מכוסה בדרך כלל מספר מוגדר מראש של דיונים בבתי המשפט.

מכאן שבמידה וההליכים המשפטיים בתביעת גירושין מסוימת מצריכים ייצוג של עורך הדין בדיונים נוספים בערכאות מעבר לכמות שנקבעה מראש, כל דיון נוסף יהיה כרוך בתשלום נוסף שנע בטווח של 1,000 ש"ח עד 3,500 ש"ח בתוספת  מע"מ, על פי מהותו של הדיון ומשך ההיערכות המוקדמת הנדרשת מעורך הדין המייצג אתכם בתביעה. 

בנוסף לכך חשוב לדעת כי עלות הטיפול הבסיסית בהליך הגירושין אינה מכסה ייצוג משפטי בהליכי ערעור. לכן צריך להיות מודעים מראש לכך שבמידה ויתעורר הצורך בהגשת ערר על החלטות בית הדין הרבני או בית המשפט למשפחה, תידרשו לשלם לעורך הדין סכומים נוספים על אלו שמפורטים בהסכם שכר הטרחה.

 

ההוצאות הנלוות לשכר טרחת עורכי דין לגירושין בפתח תקווה והסביבה

מעבר לעלותו של שכר טרחת עורך דין גירושין בפ"ת, חשוב לדעת שבהליכי גירושין ישנן גם הוצאות אחרות אשר כרוכות בניהולו של ההליך המשפטי, ובכללן: אגרת בית משפט, עלויות סביב שליחויות משפטיות, תשלום לחוקר פרטי (במידה והדבר נדרש), ועוד. אף שעלויות אלו לא נחשבות להוצאות הכבדות ביותר בהליך הגירושין, עדיין חשוב להכירן ולהיות ערוכים אליהן כלכלית מבעוד מועד.

 

האם עורך דין גירושין טוב במרכז בהכרח יהיה יקר יותר?

רובנו נוהגים להניח שככל שאנו משלמים יותר על מוצר או שירות, כך ניתן לצפות לתמורה ראויה יותר מבחינת האיכות. אולם בפועל, כאשר עסקינן בשירותים משפטיים אין קורלציה ישירה בין הדברים. גובה שכר הטרחה שנגבה בידי עו"ד גירושין במרכז ובכל מקום אחר בישראל, אמור אמנם לשקף את הניסיון המקצועי, המומחיות והוותק שעורך הדין מגיע עמם.

עם זאת, במציאות קיימים גם פרמטרים אחרים שנלקחים בחשבון כאשר עורך דין מתמחר את שירותיו, שאין בהם בהכרח כדי להעיד שהשירותים המשפטיים שתקבלו יהיו איכותיים ומועילים יותר. כך לצורך העניין, כאשר מדובר במשרד עו"ד גדול במרכז, שמעסיק כח אדם רב יותר, שכר הטרחה הנגבה מלקוחות הוא לרוב גבוה יותר משום שהוצאות המשרד הן גבוהות מאלו של משרדי עו"ד קטנים במרכז ובכלל.

אך אין בכך כדי להעיד שהלקוח זוכה להגנה משפטית איכותית יותר מזה שבחר להסתייע בעורך דין ממשרד קטן במרכז שגובה שכר טרחה נמוך יותר. יחד עם זאת, חשוב גם להיזהר מעורכי דין שמציעים לכם שכר טרחה הנמוך באופן ניכר מהמקובל בקרב עורכי דין גירושין במרכז, מהסיבות שאודותיהן נפרט בהמשך.

 

ממה חשוב להיזהר כשבוחרים עו"ד גירושין פתח תקווה והמרכז?

הטיפול המשפטי בהליכי גירושין הוא מטבעו מורכב ומחייב השקעה רבה מצד עורכי הדין המייצגים כל אחד מן הצדדים בתיק. השקעה זו באה לידי ביטוי, בין היתר, בשעות עבודה ממושכות. מסיבה זו, קשה להבין כיצד אמורים עורכי דין שמציעים את שירותיהם תמורת תשלום הנמוך משמעותית ממחירי השוק, לספק ללקוחותיהם סיוע משפטי איכותי, מקצועי ומסור באמת.

במצב כזה עליכם לבחון את עורך הדין שלפניכם בשבע עיניים כדי שלא תגלו בשלב מתקדם מדי בתהליך שהזול עלה לכם ביוקר. לכן מומלץ תמיד להעדיף משרדי עו"ד עם התמחות בתיקי גירושין שהמוניטין המקצועי שלהם הולך לפניהם, ומאידך – גובים מלקוחותיהם שכר טרחה המשקף את רמת מומחיותם וכמות העבודה הנדרשת בתיק באופן שיהיה הוגן גם כלפי עורך הדין וגם כלפי הלקוח.

 

מדוע חשוב לבדוק המלצות לפני שחותמים על הסכם מול עורך דין גירושין בפתח תקווה?

כשמחפשים בגוגל עו"ד גירושין מנוסה פתח תקווה, מקבלים לא מעט תוצאות. אולם זה שעורך דין כזה או אחר מעיד על עצמו כמנוסה, עוד לא אומר דבר וחצי דבר על ניסיונו המקצועי בפועל וודאי שלא מבטיח דבר בנוגע לטיב השירותים המשפטיים שהוא מעניק ללקוחותיו. אז איך בוררים את המוץ מן התבן ובוחרים עורך דין דיני משפחה שבאמת צבר ניסיון עשיר בליווי תיקי גירושין להצלחה? 

ובכן, בבחירת עורך דין גירושין באזור פתח תקווה, כמו בכל מקום אחר, ישנה משמעות רבה לבחינת חוות דעת והמלצות מלקוחות אמיתיים שנעזרו בעורך הדין. המלצות מלקוחות קודמים הן דרך יעילה להעריך את רמתו המקצועית והשירותיות של איש המקצוע שאמור לנווט אתכם באחד הרגעים המורכבים ביותר בחייכם.

עורך דין גירושין ללא רקורד של הצלחות בתיקי גירושין וגישה נעימה, אדיבה ומכבדת ללקוחות, בסבירות גבוהה, לא יסייע לכם למצות את זכויותיכם בהליך הגירושין המורכב משפטית, כלכלית ורגשית כאחד. לכן אל תהססו לבצע תחקיר על עורכי הדין שאת שירותיהם שקלתם לשכור במסגרת הליך הגירושין שלכם, ואף לבקש מהם הפנייה לממליצים.

לעו"ד גירושין הלנה שמחי, לצורך העניין, יש למעלה מ- 120 המלצות של לקוחות מרוצים שאותם היא ייצגה בתיקי גירושין, הליכי גישור ותיקים מתחום דיני המשפחה והירושה. ניסיון מסוג זה, בהחלט מעיד על יכולותיו המקצועיות של עורך הדין שלפניכם. זאת בנוסף לחוות הדעת הזמינות אונליין, שמקריאתן אפשר גם להתרשם מהיחס האישי והמחויבות של העוסקים במלאכה כלפי מיוצגיהם.

 

כך תבחרו בעו"ד מומלץ לדיני משפחה בפתח תקווה והסביבה

אם חיפשתם עורכת דין גירושין מומלצת בפתח תקווה, הגעתם למקום הנכון. משרד עו"ד הלנה שמחי מספק מזה שנים רבות שירותי ייעוץ משפטי וייצוג בתיקי גירושין ותביעות גירושין לתושבי פתח תקווה והאזור. נשמח לעמוד גם לרשותכם ולסייע לכם לצלוח את הליך הגירושין שלכם בקלות, ביעילות ובמהירות האפשרית, תוך שמירה מרבית על האינטרסים שלכם בתהליך.

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?
דילוג לתוכן