עורך דין גירושין בקרית אונו

חיפוש של עורך דין גירושין הוא לעולם לא עניין של מה בכך. אנשים פונים בדרך כלל לשירותיהם של עורכי דין מתחום דיני המשפחה על רקע משברים המתחוללים בזוגיות ובין הורים לילדיהם, והעיסוק בסוגיות הללו הוא תמיד כאוב, רגיש ומורכב – הן בפן האישי והן במישור המשפטי.

לכן העוסקים במלאכה נדרשים הן לבקיאות משפטית ענפה, והן ליכולות בין אישיות מפותחות ורגישות רבה כלפי לקוחותיהם. מציאות עו"ד גירושין המצטיין בכל אלו, זו כמובן משימה מאתגרת כשלעצמה ולכן המדריך הבא יוקדש לסקירת הקווים המנחים למציאת עורך דין גירושין בקרית אונו שיסייע לכם לצלוח את התקופה הקרובה בצורה החלקה והקלה ביותר.

הדבר הראשון שחשוב לברר כששוקלים לשכור את שירותיו של עורך דין גירושין מקריית אונו

כאשר פונים להתייעצות ראשונית מול עו"ד גירושין בבקעת אונו ובכלל, יש לוודא מראש שלפניכם עו"ד בעל רישיון בתוקף לאספקת שירותי משפטיים מסוג עריכת דין, אשר רשומ/ה כחבר/ה בלשכת עורכי הדין בישראל. כדאי גם לוודא שמדובר בעו"ד שמתמחה ספיציפת בתחום של דיני משפחה אשר לה או לו ניסיון מעשי נרחב בליווי של תביעות גירושין וניסוח הסכמי גירושין, ורצוי גם הסמכה לליווי הליכי גישור במסגרת תיקי גירושין.

 

הקווים המנחים למציאת עו"ד גירושין מומלץ בקריית אונו

על מנת למצוא עורך דין מומחה לגירושין באזור בקעת אונו אשר מצטיין/ת בתחום העיסוק שלו או שלה, ומגיע/ה עם ניסיון ענף בניהול תביעות גירושין, יש לערוך סקר שוק ממצה באינטרנט. לצורך כך, עוזר מאוד גם להסתייע באתרי אינטרנט המבצעים השוואה בין בעלי מקצוע בתחומים שונים.

עורך דין גירושין בקרית אונו
עורך דין גירושין בקרית אונו

כדאי גם לקרוא באתרי האינטרנט של עורכי הדין שאת שירותיהם אתם שוקלים לשכור, בנוגע להשכלה הפורמלית שלהם, הרקע המשפטי שממנו הם מגיעים, הצלחותיהם וההישגים שצברו בתיקי גירושין ותביעות גירושין. אולם מעבר לכל אלו – אין לוותר על המלצות לעו"ד גירושין בקריית אונו מלקוחות אמיתיים שהסתייעו בעבר בשירותים של עורך הדין המדובר לשביעות רצונם.

 

זקוקים לעורך דין גירושין בקרית אונו ליעוץ על הסכמי משמורת או הסדרי ראייה? המשיכו לקרוא

אם יש לכם צורך בעורך דין לענייני גירושין בקריית אונו לייעוץ על הסכמי משמורת או הסדרי ראייה או לניסוח של הסכמי משמורת, מן הראוי לשים דגש על עורכי דין במרכז המתמחים בתיקי גירושין שמגיעים עם ניסיון רב ומגוון לצד הצלחות רבות – הן בתביעות משמורת שהגיעו לערכאות משפטיות, והן בגיבוש של הסכמי משמורת וטיפול בהסדרי ראייה כחלק מהליכי גישור גירושין.

כך גם במידה ואתם זקוקים לכל סיוע משפטי בנוגע לתשלום דמי המזונות בגירושין, חלוקת הממון, או כל עניין אחר הכרוך בגירושין שלכם.

 

עורכת דין דיני משפחה טובה לסיוע בגיבוש הסדרי מזונות במרכז

קציבת דמי מזונות אישה וילדים הוא בין הנושאים המורכבים ביותר בתביעות גירושים שמתנהלות בבתי המשפט. הדיון בהיקף המזונות ובסעיפים נוספים הכרוכים בנושא, הם לב ליבה של המחלוקת בחלקם הארי של תיקי הגירושין.

לכן במידה ולא חתמתם על הסכם ממון לפני נישואיכם, תידרש הגעה לפשרה באמצעות תהליך גישור גירושין או התדיינות במסגרת תביעת גירושין שתנוהל בבית המשפט – מה שעשוי בקלות להפוך לסאגה מתמשכת ויקרה. בשני המקרים, הטיפול בנושאים המורכבים הנ"ל מחייב ליווי משפטי מקצועי של עו"ד גירושין קריית אונו, עבור כל מי שחפץ בהגנה על זכויותיו וזכויות ילדיו בתהליך.

 

מה גובה שכר טרחת עורכי דין גירושין מומלצים בקריית אונו והמרכז?

העלות של עו"ד גירושין בקריית אונו, היא דינמית ונעה בטווח של 30,000 שקלים ועד 150,000 (לפני מע"מ). היקף שכר הטרחה לעורך דין בתיקי גירושין, נתונה גם לשינויים תדירים כשלכל עו"ד שיטת תמחור משלו עבור השירותים המשפטיים אותם הוא מספק למיוצגיו בהקשר לתיקי גירושין.

אף שהעלות לעו"ד גירושין טוב בקריית אונו משתנה בין עורך דין אחד לאחר, טווחי המחירים שלפניכם בהחלט יעזרו לכם לדעת לאילו עלויות ניתן לצפות:

 

המחירון של עו"ד לענייני גירושין בקריית אונו והסביבה

  • שעת ייעוץ של עורך דין גירושין במרכז: 300 – 500 ש"ח.
  • פגישת ייעוץ עם עורך דין גירושין במרכז: 500 – 1,500 ש"ח.
  • ניהול הליך הגירושין על ידי עו"ד דיני משפחה במרכז: 25,000 – 130,000 ש"ח.
  • ייצוג בתביעת גירושין בודדת על ידי עורך דין גירושין בגוש דן: 8,000 – 30,000 ש"ח.

 

המחירון של עריכת הסכמי גירושין במרכז

  • ניסוח הסכמי גירושין: 8,000 – 20,000 ש"ח.
  • ניסוח הסכם חלוקת רכוש בגירושין: 8,000 – 20,000 ש"ח.
  • ניסוח הסכמי משמורת ילדים: 8,000 – 20,000 ש"ח.

 

האם קיים קשר בין היקף שכר הטרחה לרמת המקצוענות של עורכי דין גירושין?

כאשר עסקינן בשירותים משפטיים מעולם דיני הגירושין ובכלל, לא תמיד נמצא  קשר בין גובה שכר טרחת עורך הדין ובין טיבו. אף ששכר הטרחה שעו"ד גירושין בקריית אונו ובכל אזור אחר בארץ, אמור לכאורה לבטא את הוותק, הנסיון, המקצועיות והמומחיות של עורך הדין – בפועל, יש לא מעט קריטריונים אחרים שנכנסים למשוואה ומשפיעים על התמחור.

בחלק ניכר מהמקרים הפרמטרים הללו אינם בהכרח מעידים על רמת השירותים המשפטיים שעורך הדין יודע לספק ללקוחותיו בפועל. למשל, לא אחת משרדי עו"ד גדולים מאזור המרכז, גובים מלקוחותיהם שכר טרחה שהוא גבוה מזה הנגבה במשרדי עו"ד קטנים במרכז.

זאת בהתבסס על הוצאותיו של המשרד הגדול שהן לעיתים גבוהות מההוצאות של המשרדים היותר קטנים. יחד עם זאת, לא בהכרח מתחייב מכך שהלקוח יזכה להגנה משפטית טובה מזו שלקוחות שמסתייעים במשרדי עו"ד קטנים בקריית אונו, יזכו לה תמורת עלות סבירה יותר.

מנגד, כדאי להישמר מפני עורכי דין שמציעים את מרכולתם בתמורה למחיר זעום לעומת גובה שכר הטרחה שמקובל לשלם למשרדי עו"ד אחרים באזור, היות והתמורה שתקבלו עבור כספכם – עלולה להיות זעומה גם היא.

 

האם ניתן להוזיל את הוצאות הגירושין בפנייה לעורך דין גירושין בקרית אונו?

זוגות מתגרשים החפצים בהוזלת עלותו של הליך הגירושין שלהם, יעשו בתבונה אם ישקלו את האפשרות להתגרש בהליך גישור גירושין. זהו הליך המתבצע בעזרת עורך דין גירושין עם הסכמה לגישור, כחלופה להתדיינות המשפטית היקרה והמתמשכת בין כותלי בתי המשפט. 

גישור גירושין הוא פתרון שמאפשר לבני הזוג להגיע להסכמות על חלוקת הרכוש, הטיפול בילדים ושאר היבטי הגירושין, באמצעות שיח מכבד בגובה העיניים וגיבוש הסכמות משותפות, בהנחייתו של עו"ד מנוסה לדיני משפחה.

עלותו של מפגש גישור היא בין 800 – 1,200 שקלים (לפני מע"מ) כאשר ברוב המקרים, דרושים כמה מפגשי גישור בלבד, כדי לכסות את רוב הנושאים הנוגעים לגירושין ולגבש מתווה להסכם גירושין שיתאים לשני הצדדים. אחרי שהסכם גירושין מקבל אישור מבית המשפט, תהליך הגירושין מגיע לסיומו.

הליך זה נחשב למהיר וזול בהרבה מהאלטרנטיבה של גירושין בערכאות משפטיות. אולם אם בחרתם לגשת להליך גישור בגירושין, יש משמעות לבחירה בעו"ד עם הסמכת מגשר שצבר/ה ניסיון מקצועי רב בניהול הליכי גישור למתגרשים.

 

כך תבחרו בעו"ד דיני משפחה שיסייע לכם לנהל את הליך הגירושין בהצלחה

בחירה נכונה בעורך דין דיני משפחה בבקעת אונו והסביבה, הינה המפתח למימוש אופטימלי של הזכויות והאינטרסים שלכם בגירושין. הקו המנחה בהקשר זה, הוא לבחור עו"ד מעולם דיני המשפחה שמגיע/ה עם התמחות ספציפית בתיקי גירושין, ולוודא שיש לכם כימיה בין אישית ותקשורת טובה עם המייצג/ת שלכם, כמו גם אמון מלא ביכולות המקצועיות ובשיקול הדעת של עורך הדין.

 

בבחירת עורך דין גירושין בקריית אונו – חשוב לשים לב גם לזמינות

מאחר והליכי גירושין נוטים מטבעם להתארך ולהסתבך גם הזמינות של עורך הדין הנבחר היא פקטור משמעותי מאוד. חשוב לוודא שאתם בוחרים בעו"ד שיהיה זמין לסייע לכם בכל שאלה שמתעוררת בתהליך.

ככלות הכל, זה האדם שאחראי לכוון אתכם בביצוע החלטות נבונות ומועילות בבליך הגירושין שלכם – החלטות העתידיות להשפיע עליכם ועל בני משפחתכם לשארית חייכם. מכאן שאם אתם מתגוררים בקריית אונו והסביבה, כדאי מאוד לתור אחר עו"ד דיני משפחה מבקעת אונו והאזור, כדי להרוויח רמת זמינות גבוהה מצד עורך הדין, לצד גישה נוחה למשרדה או משרדו.

 

בשורה התחתונה

משרד עו"ד הלנה שמחי ממוקם בבני ברק אך שמח לסייע ולייעץ ללקוחות מכל אזור המרכז בכל הנוגע לתביעות גירושין, הכנת הסכמי גירושין, הליכי גישור גירושין ושאר סוגיות רלוונטיות מעולם דיני המשפחה והירושה. לקביעת שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות – פנו למשרדנו בהקדם!

שתפו בקליק
רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?
דילוג לתוכן