יעוץ משפטי

לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי
מלאו את הפרטים

במהלך החיים רבים מאתנו עשויים להתמודד עם בעיות שדורשות הכוונה ויעוץ משפטי. פנייה למשרד עורכי דין העוסק בתחום הרלוונטי תאפשר לנו לקבל חוות דעת ועצות הנסמכות על רזי החוק והפסיקה. עורכי הדין במשרד עו"ד הלנה שמחי פועלים במקצועיות רבה ומתוך ניסיון עתיר שנים בתחום דיני משפחה וירושה. צוות המשרד בונה אסטרטגיה ייחודית לכל מיוצגיו, על צרכיהם השונים, ולא בכדי הוא נחשב למשרד בוטיק בולט ומוביל בתחום.

 

כל הסיבות לפנות לייעוץ משפטי

הליכים משפטיים יכולים להפוך למעיקים וארוכים כאשר עוברים אותם לבד. חשוב שתהיה לנו יד מכוונת ותומכת שתעבור איתנו שלב שלב לכל אורך ההליך המשפטי, שתייעץ לנו על דרכי פעולה רצויות ושתעזור לנו למצות את הזכויות שלנו במלואן. באמצעות שירותי ייעוץ משפטי מטעם משרד עו"ד הלנה שמחי אינכם מתמודדים לבד אל מול הרשויות השונות, אלא יש מי שידבר בשמכם, יעזור לכם לצלוח מצבים מורכבים וייצג אתכם בצורה מיטבית בכל הערכאות השיפוטיות תוך הימנעות מכניסה להליכים משפטיים ארוכים ותוך מיצוי כל הזכויות שמגיעות לכם כחוק. 

 

נשמח לייעץ לכם במקרים הבאים:

משרד עו"ד הלנה שמחי מתמחה בדיני משפחה וירושה. אנו נשמח לספק לכם יעוץ משפטי מקצועי בסוגים שונים של תיקי משפחה. למשרד ישנו ניסיון נרחב בטיפול בסוגיות מורכבות לרבות בתיקי ירושה, הסכמי ממון, חלוקת רכוש, הסכמי שלום בית, פירוק שיתוף, ידועים בציבור, מזונות אישה וילדים ועוד. היות ונושאים אלו רגישים לכל הדעות, נדרשת התייחסות אישית לכל מיוצג כאלו היה היחיד, בניית אסטרטגיה ייחודית לכל מקרה והתאמה לשלב בחיים בו המיוצגים נמצאים. לכל אורך שנות פעילותה סייעה עו"ד שמחי ללקוחות רבים כאשר לנגד עיניה רואה תמיד את רצונותיהם של מיוצגיה ומאפשרת להם לצלוח את התקופה הקשה ולצאת ממנה מחוזקים. 

כל הניסיון לו אתם זקוקים

בתחום רגיש כמו דיני משפחה וירושה ידע משפטי לבדו לא תמיד יהיה מספיק. חשוב שיהיה גם ניסיון רב ויכולת מקצועית לקחת את המיוצג יד ביד עד ליעד הרצוי. ניסיון רב בייצוג בבתי המשפט לדיני משפחה, בבית המשפט המחוזי, בבית המשפט העליון, בבתי דין רבניים ובבית הדין הרבני הגדול היא שהופכת את המשרד לכל כך בולט ומוביל. כדי לספק לכם מעטפת שלמה של שירותי יעוץ משפטי המשרד משתף פעולה עם מומחים בתחומי ייעוץ פיננסי ופנסיוני, פסיכולוגיה, ייעוץ זוגי, חוקר פרטי, שמאי מקרקעין ועוד. הכל כדי לספק הגנה משפטית ברמה הגבוהה ביותר וכדי לעזור לכם להבין טוב יותר את החובות והזכויות שלכם.

אמינות, יוקרה, שקיפות, מקצועיות, מצוינות ומחויבות לקהילה ולסביבה כל אלו ערכים שמומלץ להתעכב עליכם כאשר מחפשים משרד עו"ד לייעוץ משפטי מקצועי. במשרד עו"ד הלנה שמחי אנו מעלים על נס ערכים מסוג אלו כדרך לספק לכם את המענה הזמין, המקצועי והטוב ביותר. 

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ואנו נשמח לבנות לכם תכנית אסטרטגית נכונה ורחבה התואמת כמו כפפה לתיק הספציפי שלכם.

077-804-4141

יעוץ משפטי
יעוץ משפטי

שאלות ותשובות - יעוץ משפטי

יעוץ משפטי הוא יעוץ עם עורך דין מוסמך שמאפשר התייעצות מקיפה על כל הזכויות שלנו, הדינים וההליך הצפוי לנו. יעוץ משפטי יכול לסייע לכל מטרה וסיטואציה – בה עורך הדין שמייעץ, יוכל לשפוך אור על התקרית מניסיונו ולסייע להתמודד אתה.

יעוץ משפטי, חשוב בכל מקרה בו אנו עומדים בפני הליך משפטי, וצריכים לחשוב על דרכי הפעולה האפשריות, ולהבין את הזכויות שלנו – למשל במקרה של סכסוכים בגין מזונות, משמורת וכדומה.

יועץ משפטי יסייע לנו להבין את האופציות שעומדות לפנינו, לסייע לנו בהתמודדות מול הרשויות, ולצלוח בסופו של דבר את המצב המורכב שנכנסתם אליו, בזכות הבקיאות והניסיון שלו. היתרונות הללו יקלו על ההליך המשפטי המורכב ויסייעו לקבל את התוצאה המיטבית.

יועץ משפטי, צריך להיות עורך הדין המומחה והבקי בתחום כדי לייעץ לנו באופן המיטבי ומתוך היכרות מעמיקה עם המערכת. לכן נרצה לבחור בעורך דין מוסמך ובעל ניסיון והמלצות.

שתפו בקליק
עו"ד הלנה שמחי
עו"ד הלנה שמחי

עורכת דין הלנה שמחי הינה מומחית בתחום דיני משפחה.
היא בעלת משרד עריכת דין מוביל, כיהנה כסגנית ועדת בתי משפט לענייני משפחה מחוז מרכז, כהנה כסגנית וועדת בתי דין רבניים מחוז מרכז, כיהנה כחברה בועדת ניסוח משפטי של לשכת עורכי דין מחוז ת"א והיא מוזמנת מידי שנה להרצות בכנסים בינלאומיים בכל הקשור לדיני משפחה, גירושין והורות משותפת.

Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 114 ביקורות
×
js_loader