עורך דין משפחה במרכז

עורכת הדין הלנה שמחי המתמחה בדיני משפחה ופועלת במרכז, מזמינה אתכם לעיין בסוגי השירותים המשפטיים שעורך דין לענייני משפחה יכול להציע לכם. כידוע, מחלוקות משפטיות במסגרת משפחתית הן קשות ומסובכות במיוחד בשל הרגישות הרבה הטמונה בהן, ולכן חשוב שתוודאו כי אתם נעזרים בייעוץ משפטי רגיש ומקצועי כאחד, על מנת להבטיח את טובתכם וטובת משפחתכם ככל האפשר.

 

 

עורך דין משפחה במרכז – נעים להכיר

רבים מאיתנו אינם מבינים את מהות תפקידו של עורך דין לענייני משפחה, וכיצד הוא יכול לסייע לנו. אבל האמת היא, שדיני המשפחה קיימים בחיינו בצורה אינטנסיבית אפילו מבלי שנשים לב – בנישואין, בגירושין, בהסכמי משמורת, מתן גט, הולדת ילדים, אימוץ, פונדקאות, אלימות במשפחה ואפילו ענייני ירושה. כמעט כל נדבך בחיי המשפחה עוברים בשעריהם של דיני המשפחה.

 

דיני משפחה

דיני המשפחה הוא נושא כה חשוב, שהוא אף מקבל ביטוי בבית משפט המוקדש כל כולו לדיני המשפחה, והרי זה בית המשפט לענייני משפחה. בית משפט זה עוסק רק בדיני משפחה, בהיותם נושא משפטי רחב וחשוב. דיני המשפחה מטופלים גם במסגרת בתי הדין הדתיים, כמו בית הדין השרעי או הרבני, ולרוב הבחירה בין שני סוגי בתי המשפט תלויה באדם שפונה אליהם.

אם כך, ניתן לראות כי יש חשיבות אדירה לטיפול משפטי ראוי בדיני משפחה, שהרי דינים אלו מסדירים את החלקים החשובים והיקרים ביותר של חיינו. ולכן, בכל מקרה בו אתם מתמודדים עם קושייה משפטית הנוגעת לדיני משפחה, מומלץ בחום לגשת לעורך דין המתמחה בנושא על מנת להבטיח כי הנושא יטופל באופן הטוב ביותר.

במאמר זה נפרט את תחומי הפעילות העיקריים של עורכי דין לענייני משפחה. עורכת הדין הלנה שמחי ממוקמת במרכז הארץ ומזמינה אתכם ליצור קשר על כל התלבטות או תהייה הכרוכה בדיני משפחה.

 

הסכמי גירושין

ככל הנראה, זהו אחד הנושאים העיקריים בהם עוסק עורך דין לענייני משפחה, וזו מהסיבה הפשוטה שגירושין נוטים להיות מכוערים בשל סכסוכים כספיים וסכסוכים על משמורת. הזוג המתגרש, המסוכסך כבר בין כה וכה, מוצא את עצמו נאבק במסגרת משפטית מנוכרת על עתיד ילדיו ונכסיו.

עורך דין משפחה במרכז
עורך דין משפחה במרכז

ליווי אישי בתהליך גירושין

בדיוק לשם כך, עורכת הדין הלנה שמחי מציעה ליווי אישי בתהליך הגירושין. השירות יותאם בהתאם למצבו של הזוג ורצונותיו. לדוגמא, זוג שחש כי הוא מסוגל לפעול בשיתוף פעולה אחד עם השני וליצור שיח מתחשב והדדי גם לאור הגירושין, יכול לבחור באופציה של גירושין בהסכמה.

 

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה, כשמם כן הם, הם גירושין שנעשים תוך משא ומתן ושיח פתוח בין הצדדים. במסגרת זו, הזוג המתגרש יישב עם עורך דינם ויכוננו יחד הסכם גירושין הכולל את הרצונות והצרכים של שני הצדדים. בכך הזוג נמנע ממאבק משפטי בבית המשפט, ובוחר את תנאי גירושיו בעצמו. זאת כמובן, בכפוף ליכולתם של הזוג להסכים על דרך משותפת.

במקרה שאין מנוס מפנייה לבית המשפט, על בני הזוג להעסיק עורכי דין לענייני משפחה על מנת שיתווכו עבורם את הדינים המשפטיים המסובכים וייצגו אותם בצורה הנאמנה והמקצועית ביותר, כך שסיכוייהם לקבל את מה שרצו יעלו בצורה משמעותית.

זכרו – הסכמי גירושין נוגעים לעתיד של הדברים היקרים לכם ביותר – ילדיכם, נכסיכם ואפילו עתידכם. זכרו שעורך דין טוב יכול להפוך את התמונה על פיה, ולכן אין להקל ראש בחשיבות של הסתייעות בעורך דין לענייני משפחה על מנת לקבל ייצוג יסודי.

הסכמי נישואין

הסכמי נישואין הם דרכם של זוגות להסדיר מראש זוגיות מרכזיות בחיי הנישואין שלהם, בטרם נישואיהם, על מנת להבטיח תיאום ציפיות מלא ולמנוע סכסוכים. זוג יכול לעגן בהסכם הנישואין את הצורך לשמור על אורח חיים מסוים, את חלוקת ההוצאות ביומיום ואפילו את התנאים שיחולו במקרה של גירושין.

 

חשוב להכיר!

במבט ראשון, מתקבל הרושם אלו החלטות מרחיקות לכת להחליט עוד בטרם נישואיכם. עם זאת, חשוב להבין מה עומד על הפרק – עתידכם ועתיד ילדיכם, מצבכם הכלכלי ועוד. לדוגמא, במסגרת הסכם הנישואין זוג יכול להחליט כי יוטלו סנקציות על הבן זוג אם הוא מתעכב במתן הגט. בנוסף, ניתן לקבוע בהסכם כי במקרה והזוג ייפרד, המשמורת על ילדיכם תהיה משותפת. כך תוכלו לדאוג לעצמכם וליקרים לכם, ולהבטיח כי משבר בזוגיות לא יערער את חייכם עד היסוד.

 

הורות משותפת

הורות משותפת מתרחשת כאשר גבר ואישה שאינם מנהלים מערכת יחסים רומנטית מחליטים להביא ולגדל יחד ילד. ב- 2021, ידוע לכל כי תא המשפחה המסורתי, המורכב מאם ואב, אינו בהכרח מבטיח חיי משפחה מאושרים. אנשים רבים מבינים שהם רוצים ילדים גם אם אינם נשואים, ובוחרים להביא ילד לעולם באפיק של הורות משותפת.

 

הסכם הורות משותפת

בשונה מזוגות נשואים, הורים בהורות משותפת לא חולקים בהכרח את אותה השקפת חיים. לכן, על מנת להבטיח כי גידולו המשותף של הילד יתנהל בצורה הטובה ביותר, נהוג ליצור הסכם הורות משותפת בה ההורים מחליטים מבעוד מועד על הדרך בה יגדלו את הילד, לרבות הערכים על פיהם יתחנך, חלוקת תשלומי המזונות, הסכמי המשמורת ועוד.

ביצירת הסכם הורות משותפת, יש להיעזר בעורך דין לענייני משפחה המתמחה בהסכמי הורות משותפת על מנת שתוכלו ליצור הסכם מחייב ומקיף, דבר שלא יתאפשר ללא מומחיותו של משפטן.

 

צוואות וירושות

אין ספק כי צוואות וירושות הם תחומים שמובילים לסכסוכים משפחתיים, בשל הרגישות הרבה שכרוכה בהם. לכן, רצוי מאוד לכתוב צוואות בליוויו של עורך דין לענייני משפחה, על מנת ליצור מסמך קוהרנטי ומקיף, שיגרום לבעיות מעטות ככל האפשר. עם זאת, זה מטבע האדם להסתכסך, ולכן סכסוכי ירושה הם לעיתים בלתי נמנעים. לפיכך, אם אתם היורשים, היעזרות בעורך דין לענייני משפחה תאפשר לכם לעמוד על הירושה המגיעה לכם ולקבל כל מה שהחוק יכול להציע לכם.

חשוב להבין שדיני הצוואות והירושות הם דינים מפותלים, ולכן בבואכם להתמודד עם אחד מהתחומים הללו, מומלץ להיוועץ במשפטן על מנת שיבאר לכם את המידע המשפטי ויסביר לכם על זכויותיכם וחובותיכם בתחום.

 

הלנה שמחי – עורכת דין משפחה במרכז

משרד עורכת הדין הלנה שמחי נמצא במרכז הארץ בעיר בני ברק, ומציע ייעוץ וליווי משפטי מסור ומיומן לכל אחד מהתחומים שצוינו לעיל ועוד רבים, לרבות גישור משפחתי, ייפוי כוח מתמשך, נישואין אזרחיים ועוד.

זכרו, אין תחליף לייעוץ משפטי מקצועי. כל ניסיון לחסוך כסף או זמן עלול לעלות לכם ביוקר. בשונה מתחומים משפטיים אחרים, הנושאים העומדים על הפרק בדיני המשפחה הם חשובים לאין שיעור, כמו עתיד ילדיכם, ולעיתים חשיבה מקדימה ותכנון עתידי עשויים לחסוך לכם סכסוכים רבים והוצאות כלכליות אדירות. לפיכך, היעזרות בעורך דין לענייני משפחה היא המעשה האחראי ביותר שביכולתכם לעשות בבואכם להתמודד עם סוגיה משפטית.

 

לסיכום

כאשר אתם מחפשים עורך דין משפחה במרכז, זכרו כי מלבד מקצועיות וניסיון משפטי ענף, אתם מעוניינים כי עורך דינכם יפגין גם מסירות אליכם כלקוחות ורגישות רבה כלפי הנושאים שאיתם אתם מתמודדים. כך תוכלו להבטיח שיתוף פעולה מלא בינכם לבין עורך דינכם, דבר שישרת אתכם בצורה המיטבית.

עורכת הדין הלנה שמחי מתמחה בדיני משפחה ומזמינה אתכם לקבל ליווי משפטי אישי, מסור ומיומן.

שאלות ותשובות - עורך דין משפחה במרכז

עורך הדין לענייני משפחה הוא עורך דין המומחה בדיני המשפחה ובעולם המשפטי הנקשר במשפחה. מדובר בתחום רגיש ומורכב, בו עורך הדין מסייע לנו בעניינים גורליים, סביב ההון, המשמורת והאהובים לנו.

עורך דין לענייני משפחה, חשוב בשלבים שונים בחיים, ואחראי באמת למגוון נושאים ותפקידים חשובים. כך למשל עורך הדין לענייני משפחה מעורב בתהליכי הנישואין והסכמי הממון, הסכמי הגירושין, צוואות וירושות יישוב סכסוכים משפחתיים וכדומה.

החשיבות של עורך דין לענייני משפחה היא עצומה מאחר ומדובר בתחום שכה קרוב ללבנו, תחום רגיש ומורכב. אין תחליף ליעוץ המקצועי, לסיוע ולליווי, בתהליכים משפחתיים שאין שני להם בחשיבותם.

עורך דין לענייני משפחה צריך להיות מקצועי ובעל ניסיון ובקיאות רבה בתחום, אך מעבר לכך חשוב שיהיה זה עורך דין מסור ורגיש, שישתף אתכם פעולה ויקל על התהליך.

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?
דילוג לתוכן